Contactați-ne

Va multumim pentru interesul acordat Sc Agrisorg Srl si echipamentelor furnizate de noi. In mod normal, veti primi raspuns la email in 24 de ore sau in urmatoarea zi lucratoare. In cazul in care nu puteti astepta, va rugam sa ne contactati telefonic. Va asteptam!

Jud. Bihor, Loc. Sacadat, cod 417430
Tel: 0259 458-336
Fax: 0259 458-385

Scrieți-ne
Lăsați un comentariu și vă vom răspunde cât mai curând posibil.

Contacte pe departamente

Totti Giuseppe
Totti Giuseppe
Administrator
Tel.: +40 259 458 336
Fax: +40 259 458 288
E-mail: office@agrisorg.com
Andreani Federico
Andreani Federico
Consultant economic/financiar
Tel.: +40 259 458 336
Fax: +40 259 458 336
E-mail: office@agrisorg.com
Mudura Monica
Mudura Monica
Director
Mobil: +40 730 511 050
Fax: +40 259 458 385
E-mail: monica@agrisorg.com
Tigani Adrian
Tigani Adrian
Area Manager
Mobil: +40 730 511 028
Fax: +40 259 458 385
E-mail: adrian@agrisorg.com
Iordan Marius
Iordan Marius
Sales Manager - Muntenia - Oltenia
Mobil: +40 726 190 806
Fax: +40 259 458 385
E-mail: marius@agrisorg.com
Tripa Dorina
Tripa Dorina
Ing. Vanzari
Tel.: +40 724 094 107
E-mail: consultanta@agrisorg.com
Tolnaci Mirela
Tolnaci Mirela
Facturist piese
Mobil: +40 730 511 044
Fax: +40 259 458 385
E-mail: comenziutilaje@agrisorg.com
Marcut Cosmin
Marcut Cosmin
Responsabil Service
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 730 511 026
Fax: +40 259 458 385
E-mail: cosmin@agrisorg.com
Sebesan Claudiu
Sebesan Claudiu
Contabil Sef
Tel.: +40 724 094 109
Fax: +40 259 458 385
E-mail: contabilitate@agrisorg.com
Marcut Monica
Marcut Monica
Referent casier
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 724 094 109
E-mail: conta@agrisorg.com
Borha Alexandru Calin
Borha Alexandru Calin
Agent de vanzari
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 728 558 554
E-mail: utilaje@agrisorg.com
Hava Gabriel Emil
Hava Gabriel Emil
Green Technic
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 770 346 782
E-mail: tehnic@agrisorg.com
Mercea Adrian
Mercea Adrian
Sales Manager - Moldova - Maramures
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 723 204 112
E-mail: comercial@agrisorg.com
Sasu Ioan Catalin
Sasu Ioan Catalin
Sales Manager Roboti
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 728 309 918
E-mail: vanzari@agrisorg.com
Toca Sanda Elena
Toca Sanda Elena
Facturist utilaje
Tel.: +40 259 458 385
Mobil: +40 730 511 044
Consultanta
Consultanta
SC AGRISORG SRL - Consultanta
Fax: +40 259 458 336
To Top